Yönetim Kurulu

 

VII.DÖNEM YÖNETİM KURULU

(Olağanüstü Genel Kurul Sonrası-18.01.2019 dan itibaren)

Başkan

Öncü BAŞOĞLAN AVŞAR

Başkan Yrd.

Oğuz CAN

Sekreter Üye

Beste YENİSU

Sekreter Üye

Orhan E. ALADAĞ

Üye

Görkem ACAR

Üye

Ayçağ UÇAK

Üye

Yeliz DURMAZ

VII.DÖNEM YÖNETİM KURULU

BAŞKAN : Osman KÖSEOĞLU

BAŞKAN YRD. : Ali İkram SÖKER

SEKRETER ÜYE : Öncü BAŞOĞLAN AVŞAR

SAYMAN ÜYE : Orhan E. ALADAĞ

ÜYE : Oğuz CAN

ÜYE : Görkem ACAR

ÜYE : Çiğdem ÖZEL

VI.DÖNEM YÖNETİM KURULU

BAŞKAN : Osman KÖSEOĞLU

BAŞKAN YRD. : Özgür ÇÖMEZ

SEKRETER ÜYE : Öncü BAŞOĞLAN AVŞAR

SAYMAN ÜYE : Ferhat YAŞYERLİ

ÜYE : Ali İkram SÖKER

ÜYE : Ercan Dönmez

ÜYE : Kadir SOMUNCUOĞLU (14.06.2016 e kadar)

ÜYE : Şerife TÜRK DERİN (29.08.2016 den itibaren)

V.DÖNEM YÖNETİM KURULU

BAŞKAN : Osman KÖSEOĞLU

BAŞKAN YRD. : Mehmet YENİSU

SEKRETER ÜYE : Ferhal TETİK

SAYMAN ÜYE : Lütfi ŞENGÜL

ÜYE : Abdullah ALTUNAY

ÜYE : Ahmert İNOĞLU

ÜYE : Ebru SOYDAŞ ÇAKIR (20.08.2014 e kadar)

ÜYE : Özgür ÇÖMEZ (04.09.2014 den itibaren)

IV.DÖNEM YÖNETİM KURULU

BAŞKAN : Osman KÖSEOĞLU

BAŞKAN YRD. : Oğuz DEVELİ

SEKRETER ÜYE : Ebru SOYDAŞ ÇAKIR

SAYMAN ÜYE : Lokman ÇOLAK (04.12.2013 e kadar)

ÜYE : Mustafa SİNEMCE (04.12.2013 e kadar)

ÜYE : Bülent MAVİOĞLU

ÜYE : Hilal ALYANAK (27.11.2013 e kadar)

ÜYE : Ferhal TETİK (19.12.2013 den itibaren)

ÜYE : Atalay HASDEMİR (19.12.2013 den itibaren)

ÜYE : Ali Haydar PEKDEMİR (19.12.2013 den itibaren)

III.DÖNEM YÖNETİM KURULU

BAŞKAN : H. Ertuğrul ALADAĞ

BAŞKAN YRD. : Osman KÖSEOĞLU

SEKRETER ÜYE : Ebru SOYDAŞ ÇAKIR

SAYMAN ÜYE : K. İlhan ERKANI

ÜYE : Suat SELVİ

ÜYE : Erol ÜNSAL (09.03.2011 e kadar)

ÜYE : Oğuz DEVELİ

ÜYE : Selgün TÜRKÖZ (16.03.2011 den itibaren)

II.DÖNEM YÖNETİM KURULU

BAŞKAN : Sinan AKYURTLAKLI

BAŞKAN YRD. : Levent T. UYSAL

SEKRETER ÜYE : Ulaş DURAL

SAYMAN ÜYE : Mehmet YENİSU

ÜYE : Suat SELVİ

ÜYE : Osman KÖSEOĞLU

ÜYE : Vecdet SEÇER

I.DÖNEM YÖNETİM KURULU

BAŞKAN : A. Olcay ARIKAN

BAŞKAN YRD. : Sinan AKYURTLAKLI

SEKRETER ÜYE : Mehmet AKKOL

(14.11.2007 e kadar)

SAYMAN ÜYE : Mehmet YENİSU (28.11.2007 den itibaren Sekreter Üye)

ÜYE : Levent T. UYSAL

ÜYE : Mustafa YALÇIN (28.11.2007 den itibaren Sayman Üye)

ÜYE : Vecdet SEÇER

ÜYE : Yeliz DURMAZ (28.11.2007 den itibaren)